олімпійський тиждень

Весело і насичено пройшов олімпійський тиждень у ЗДО №8 "Оленка" (09.09-13.09.19). Заняття з фізкультури, веселі ігри та розваги, насичені подорожі збагатили вихованців яскравими враженнями та зміцнили фізично. дошкільнята відвідали міську спортивну школу ДЮСШ "Барса". Тренер з лижного спорту Лагута С.М. провела змістовну екскурсію територією школи. діти були не лише глядачами, але активними учасниками. вони із задоволенням знайомилися з правилами гри у великий теніс та опановували перше володіння тенісною ракеткою та м'ячем. Гарне враження на дітлахів справив виступ юних гімнасток. 

З 20 травня 2019 року в рамках Тижня безпеки життєдіяльності дітей в ЗДО № 8 «Оленка» стартував перегляд відкритих занять, під час яких дошкільнята збагатили свої знання з техніки безпеки у різних життєвих ситуаціях. Задля більш повної реалізації освітніх завдань вихователі застосовували елементи інноваційних технологій.  Згідно плану кожен день тижня мав своє тематичне спрямування: 20.05 – «Вогонь – друг, вогонь - ворог», 21.05 – «Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці» , 22.05 – «Безпека в природі», 23.05 – «Предмети навколо нас», 24.05 – «Особиста безпека. Дитина серед людей». Ігрові заняття «Вогонь – друг чи ворог?», «Подорож казками», «Подорожуємо з Фіксиками», «Малечі про небезпечні речі», «Сам удома», «Школа ввічливості», піші переходи до доріг та дорожніх перехресть, екскурсії в природу дозволили закріпити та розширити знання дітей з цих питань.


Зі святом вітаємо любих мам

Дошкільнята вітають любих мам зі святом весни, тепла та любові. У дарунок мами отримали від своїх діточок пісні, таночки, святкові листівочки. Найкращий дарунок для мами це те, що зробила дитина своїми руками.

Свято Стрітення

Весну стрічаєм, зиму проводжаєм… З веселими піснями, іграми, забавами та розвагами вихованці закладу святкували Стрітення. Почесною гостею на святі була Весна. Діти водили хороводи, виконували цікаві завдання від Весни, розважалися під час рухливих ігор «Катання на кониках», «Підметемо сніжок», «Струмочок».  Вихованці отримали гарні враження та настрій від святкування.

Проведення семінару "Стрес приходить і минає, а радість залишається"

30 січня 2019 року в ЗДО №8 "Оленка" відбувся семінар з елементами тренінгу для вихователів "Стрес приходить і минає, а радість залишається". На семінарі були присутні практичні психологи дитячих садків. Педагоги збагатили свої знання щодо застосування прийомів боротьби зі стресом у повсякденному та професійному житті, вчилися підвищувати рівень стресостійкості до різних стресових подразників.

Ой, весела в нас зима - веселішої нема...

В ЗДО «Оленка» 15 січня відбулася розвага «Ой, весела в нас зима –   веселішої нема». В розвазі взяли участь діти старшого дошкільного віку груп «Лілея», «Соняшник», «Маківка». Були проведені веселі естафети «На санчатах з вітерцем», «Наші коники швидкі», «Хокей», «Не загуби м`яча», «Передай далі». У кінці розваги діти утворили «Потяг дружби».

Проведення у закладі Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно плану проведення методичної роботи ММК у ДНЗ №8 «Оленка» з 20 по 24 листопада 2017 року було організовано та проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у тісній співпраці з працівниками міської пожежно-рятувальної частини була проведена навчальна евакуація дітей та працівників закладу у разі виникнення загрози пожежі. Завдяки чому, працівники закладу мали змогу на практиці закріпити теоретичні знання з безпеки життєдіяльності.

 

 


Ділимося педагогічним досвідом

   У закладі розпочато колективний перегляд у рамках атестації педагогів відкритих занять. Педагогі, що атестуються у цьому році, із задоволенням діляться досвідом та своїми педагогічними «родзинками» зі своїми колегами. Вихователі  із задоволенням застосовують у роботі з вихованцями нові прийоми та інноваційні технології, що сприяють покращенню рівня освітнього процесу у закладі.


Фестиваль «Гармонія руху»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 25.09.2017№ 538-ОД  «Про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2017 році» у ДНЗ №8 в рамках фестивалю з 16.10.2017 по 27.10.2017 відбулися заходи для дошкільнят під девізом «Рух – це життя». Усі заходи були спрямовані на збереження та зміцнення фізичного здоров’я дітей, активізації роботи фізкультурно-оздоровчого, художньо-естетичного, валеологічного  напрямків. Дошкільнята мали змогу спробувати себе в різних  видах праці, брали участь у фізкультурно-музичних святах та розвагах, грали в рухливі та спортивні ігри. Хвилинки релаксації та милування на природі подарували дітям незабутні враження та гарний настрій. 


Екскурсії «Стежинами рідного краю»

      З метою збагачення знань та уявлень дошкільників про історію рідного краю, сучасне життя нашого міста дошкільники відали  екскурсії «Стежинами рідного краю».   Під час екскурсій діти отримали багато нових вражень, ознайомилися зі славетним минулим та героями Шостки, відвідали пам’ятні місця. У закладі організована фотовиставка з краєзнавства «Стежинами рідного краю».


Час збирати урожай

  Осіння пора багата на урожай. Ось і в «Оленці» вихованці зібрали гарний врожай бурячків. Працьовиті рученята з турботою доглядали буряки все літо. Осінь щедро віддячила дітлахам. 


Read More

Олімпійський тиждень

  В рамках проведення олімпійського тижня, присвяченого до Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту, у ДНЗ була проведена зустріч з тренером спортивного клубу «Барса» Лагутою Світланою Миколаївною та її вихованцем. Світлана Миколаївна тренує дітей в секції «Лижний спорт». Під час зустрічі діти дізналися багато нового про лижний спорт та перемоги, що здобули шосткинці. Діти отримали запрошення до спортивної секції, розглянули нагороди спортсменів. Тренер надала поради щодо здорового способу життя та важливості спорту в житті людини. 


Read More

З новим навчальним роком!

      У закладі розпочато новий навчальний рік. у вихованців «З любовю в серці до України» головний слоганпершого тижня навчального року. Вихованці закладу відвідали куточок державності,  осередок українського стародавнього побуту. З великою цікавістю діти переглянули мультимедійні презентації про минуле та сучасне нашого міста.


День міста

       Святкування Дня міста є славетною щорічною традицією. Педагогі нашого закладу завжди беруть активну участь у святкуванні. У цьому році заклад був представлений оновленим бигбордом «Ми творці свого краю». На світлинах, що були тамрозміщені, вихователі прагнули ознайомити мешканців та гостей міста з яскравими сторінками життя своїх вихованців. Святкова хода головною вулицею міста сприяла гарному настрою як вихователів, так і вихованців.


Підсумкове засідання атестаційної комісії.

   28 березня у закладі було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. У 2016-2017 н.р. атестувалося 5 педагогів.      На засіданні було розглянуто характеристики педагогічних працівників та проведено ретельний аналіз педагогічної діяльності у міжаетстаційний період.


0 Comments

Майстер клас «Джерельце дитячої творчості»

      27 березня у закладі був проведений вихователем Циганок О.М. майстер клас «Джерельце дитячої творчості».    Педагоги мали можливість ознайомитися з методами інноваційної технології ТРВЗ, що найбільш поширені у педагогічній практиці. До уваги вихователів Оксана Миколаївна запропонувала різноманітні дидактичні ігри та посібники, що яскраво ілюстрували методи технології ТРВЗ. Вихователі на деякий час поринули у дитинство і разом з Оксаною Миколаївною виконували цікаві завдання, вчилися нешаблонно мислити.


0 Comments

ДНЗ "Оленка" святкує 8 березня

    Перші дні березня означилися проведенням святкових ранків. Діти подарували своїм рідним та дорогим мамам, бабусям приємні вітання, лагідні слова, щасливі миті відпочинку. Маленькі талановиті артисти та запрошені гості отримали велике задоволення від участі у святах.


0 Comments

Вивчаймо англійську!

       Згідно наказу Управління Освіти м. Шостки від 10.02.2017 №157 у закладі розпочинає роботу англомовна група на базі групи 6-го року життя «Соняшник». З метою забезпечення якісного засвоєння знань, умінь та навичок у вихованців керівництвом дібрано фаховий педагогічний колектив, створюються необхідні умови та розвивальне середовище. 


0 Comments

Вітаємо переможців!

НАГОРОДЖУЄТЬСЯ

Кирик Данило та

Кирик Кирило

за перемогу у фотоконкурсі

«Весело розважаємось взимку разом!» 

 


0 Comments

Весела масляна!

      Сьогодні у ДНЗ відбулася весела розвага  «Весела масляна» за участю вихованців та головних героїв – Весни, Зими та Масляної. Масляна гостюватиме у нас лише сім днів. З давніх-давен ії святкують дуже весело! Тож і ми сьогодні будемо веселитися на святі Масляна. Діти брали безпосередню участь у святі, співали, зазиваючи весну, танцювали, розгадували загадки. Веселі завдання від Зими, що мали звільнити шлях для Весни, малята виконували з великим задоволенням.


0 Comments

Увага! Конкурс!

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас взяти участь у фотоконкурсі «Весело розважаємось взимку разом». Взяти участь у конкурсі можуть родини вихованців закладу ДНЗ №8. Усіх бажаючих до 17.02.2017 включно просимо надати фотографії в електронному варіанті вихователям. Конкурс триватиме з 20.02 по 24.02.2017, переможці будуть визначені онлайн голосуванням на нашому сайті.

 

Адміністрація закладу


0 Comments

День Валентина

      14 лютого багато людей по всьому світі відзначають День Святого Валентина – свято всіх закоханих. Ті, хто його відзначають, дарують коханим і дорогим людям квіти, цукерки, іграшки і особливі листівки, часто у формі сердечка з віршами, побажаннями любові – валентинки. Звісно, вихованці «Оленки» не могли залишитися осторонь, адже, дружні стосунки, приязне ставлення один до одного та любов до батьків, закладу, вихователів сповнюють дитячі серця. З нагоди свята вихованці порадували своїх близьких валентинками.


0 Comments

Город на підвіконні.

    Маленькі дослідники «Оленки» мають можливість спостерігати за зеленою цибулею, що була висаджена за участю батьків та вихователів. Веселі горщики-будиночки зелених цибулинок приваблюють діточок цікавим декоруванням. Батьки приклали зусилля задля того, щоб горщик своєї дитини вирізнявся поміж інших креативністю ідеї декорування, яскравістю кольорів та цікавістю використаних матеріалів. Ось так дітлахи радіють своїм першим дослідженням!


0 Comments

Відкриті заняття у рамках атестації вихователів

        У закладі триває показ відкритих занять у рамках атестації вихователів. У грудні місяці переглянуто заняття з фізкультури «Подорож у зимовий ліс», вихователь Стасік Л.П., інтегроване заняття «Лялька-мотанка», вихователь Амельченко Н.П. 25.01.17 вихователь Скрипка О.М. взяла участь у фестивалі занять з використання інноваційних технологій. Гості та вихователі закладу переглянули заняття економічного спрямування «Піратські пригоди».


0 Comments

Щедрівочка щедрувала...

        Весело та дзвінко лунали засівальні та щедрувальні пісні, щирі побажання здоров’я, щастя, миру  в стінах закладу під час різдвяних свят. Дошкільнята залучалися до народних традицій, знайомилися з народними іграми та обрядами. Веселий настрій тривав протягом дня, а гарні враження запамятаються дошкільнятам надовго. Організація таких свят сприяє вихованню майбутніх патріотів, розширенню кола пізнавальних інтересів та збагаченню життєвого досвіду.


0 Comments

Новорічні ранки

З 23 по 29 грудня 2016 року в ДНЗ «Оленка» у кожній віковій групі пройшли новорічні святкові ранки.

В  ДНЗ « Оленка » весело та по святковому гамірно відлунали новорічні свята. Чудовий настрій та казкова атмосфера панували протягом тижня. Святково прикрашені групові кімнати, коридори, музична зала сприяли цьому. В музичній залі виставка новорічних ялинок та екібан надала можливість присутнім гостям отримати естетичну насолоду. Вихованці вражали усіх присутніх красою новорічних костюмів. Так святкують в «Оленці» найулюбленіше свято дітей та дорослих.


1 Comments

Вітаємо з перемогою!

 

 

      Перемогою відзначилася участь нашого закладу в он-лайн конкурсі, що був організований на сайт міської ради. Завдяки зусиллям батьків та співробітників, заклад отримав винагороду у вигляді телевізору, комплекту меблів, та набору іграшок (ігрові комплекти ЛЕГО).

0 Comments

Перегляд відкритих занять

         З 23.11.2016 у ДНЗ розпочато колективний перегляд відкритих занять педагогів, що атестуються. У гр. «Волошка» (4-го року життя), вихователь Куць П.В. педагоги переглянули заняття патріотичного спрямування «Ту країну, де живем, любимо цінуємо». На занятті педагог у доступній для дітей формі знайомила з державними та народними символами. До уваги дітей були запропоновані цікаві дидактичні та рухливі ігри патріотичного змісту.


1 Comments

Тиждень Безпеки у місті Шостка

        В рамках проведення тижня Безпеки у місті Шостка. Вихованці старших груп відвідали міську частину служби порятунку. В ході занять, екскурсій, прогулянок, дидактичних ігор, читання художніх творів вихователі ознайомлювали дітей з безпечною поведінкою на вулиці, вдома, у дошкільному закладі, у транспорті, у природному довкіллі, також були проведенні заняття з дітьми з питань безпеки за тематичними днями: «Природа і діти», «Дорога і діти», «Дитина і побут», «Дитина і інші люди», «Дитина і здоров’я». З дітьми першого класу проведена вікторина «Про небезпеку знаємо, її уникаємо» на знання правил безпечної поведінки у побуті та довкіллі, організовані екскурсії для старших дошкільників до служби порятунку, цільові прогулянки вулицями міста «Дорога – не місце для ігор», до перехресть доріг, на вокзал «Яка небезпека чатує на вас на вокзалі».


1 Comments

Конкурс-виставка дидактичних ігор та посібників

   У листопаді 2016 у місті Шостка серед дошкільних навчальних закладів відбувалася конкурс-виставка дидактичних ігор та посібників. На виставці дидактичні ігри та посібники були представлені у двох номінаціях «мультимедійна дидактична гра» та «дидактична гра». Макаренко К.А. посіла третє місце у номінації  «мультимедійна дидактична гра» та друге місце – «дидактична гра». Членів журі зацікавила мультимедійна гра «Веселі друзі» та настільна гра зроблена власноруч «Подорож до казкового замку». Вихователі логопедичної групи нашого закладу отримали подяку за участь у  конкурсі-виставці завдяки дидактичній грі «Крокуємо порами року».


1 Comments

Екскурсії до банку

     

 

    З вихованцями групи №2, №3 шостого року життя було проведено екскурсію до банків «Аваль» та «Ощадбанк». Завдяки цій екскурсії діти збагатили життєвий досвід, ознайомилися з роботою банку, засвоїли деякі економічні поняття. На згадку про цю подію діти отримали від працівників банку сувенірних Ощадликів.


0 Comments

Осінь-чарівниця

          Наприкінці жовтня та на початку листопада у закладі у всіх вікових  пройшли осінні свята. Музична зала була прикрашена поробками з природничого матеріалу. Веселі музичні та рухливі ігри подарували дошкільнятам гарний настрій. На гостини  до малят завітала чарівниця-Осінь та принесла дітям про казкову зустріч кошик загадок, веселих пісень та таночків, а в кінці святкування пригостила яблучками. Батьки та діти отримали  яскраві враження. До свята осені у ДНЗ була створена виставка художньої творчості батьків та вихованців «Чарівні барви осені». В своїх роботах діти відтворили красу та настрій осінньої природи.


Read More 0 Comments

Вітаємо!

Вітаємо колектив ДНЗ «Оленка» з перемогою І (міського етапу) фестивалю «Гармонія руху» у номінації фізкультурно-оздоровчого спрямування.

Read More 1 Comments

Міні-музеї

         Педагоги нашого закладу оновили групові міні-музеї. Музейні експонати, що наповнюють групові музейні скарбнички, знаходили вихователі спільно з батьками. Великий обсяг роботи з даного напрямку був проведений у групі «Соняшник» 6-го року життя та «Пролісок» 3-го року життя, вихователі Скрипка О.М., та Макаренко К.А. Музейна педагогіка сприяє розвитку пізнавального інтересу у дітей, створює умови для визначення майбутнього хобі.


Read More 0 Comments

Фестиваль "Гармонія руху"

    Відповідно до наказу  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 06.09.2016 № 440-ОД  «Про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2016 році» з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи фізкультурно-оздоровчого напрямку в ДНЗ №8 «Оленка» з 03.10.2016 по 07.10.2016 року відбувся фестиваль «Гармонія руху».

         Спільна діяльність дітей, подолання в команді різних труднощів, досягнення командного результату – усе це реалізується під час проведення естафет. Діти старшого дошкільного віку брали участь в спортивній естафеті «Дужі, спритні, вмілі…».        

 

     У режимі дня різних вікових категорій було проведено традиційні види загартування: оздоровлюючі повітряні та водні процедури, дихальна гімнастика, валеологічні паузи на заняттях, масажі та самомасажі, ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, ходіння по стежинці здоров̕я.  

0 Comments

Олімпійський тиждень

 Відповідно до листів Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ від 01.08.2016 №563 “Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2016 році” з метою сприяння розвитку олімпійського руху в України, пропаганди здорового способу життя в  ДНЗ №8 “Оленка” пройшов “Олімпійський тиждень” під девізом: «Здорові діти – майбутнє України».Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя.

   


Read More 0 Comments

День міста

       03.09.2016 року вихователі та вихованці нашого закладу в гарному настрої, з великим задоволенням святкували День міста. Для мешканців міста був представлений інформаційний стенд "ДНЗ №8 "Оленка". На стенді викладена інформація про заклад та досягнення педагогічного колективу. Для педагогів інших закладів зроблено добірку дидактичних матеріалів народознавчо-патріотичного спрямування. 

           Молоді спеціалісти, якими поповнився педагогічний колектив в цьому році,

брали участь в урочистій ході та флеш-мобі "Святкові вишиванки".


0 Comments

Наші досягнення

         Пишаємося педагогом Амельченко Н.П., яка достойно  представила наш заклад та посіла ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-огляді «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників». До уваги інтернет-користувачів Наталія Петрівна виклала відео-презентацію та конспект заняття «Допоможемо золотій рибці».  

Вітаємо!!!                    

Read More 1 Comments

"Літо в гості завітало"

    В Міжнародний день захисту дітей, на свіжому повітрі, був проведений розважальний захід «Літо в гості завітало». Веселі таночки, цікаві рухливі вправи під музичний супровід, естафети дуже сподобалися дітям та залишили незабутні спогади.

 

«Ой підходьте діти-квіти,

будемо гостей стрічати

Та квіточки збирати

Як квіти зберемо

У таночок всі підемо!»

 

     

      Свято закінчилося конкурсом малюнків на асфальті: «За що ми любим літо».

«Хай щодня дарує літо міць і вправність нашим дітям.»

 

 

 


0 Comments

Випускники крокують по життю...

     Передостанні дні травня сповнилися яскравими посмішками дітей, трішки сумними поглядами батьків. Випускники дитячого садка гордо та впевнено виходили у святково прибрану музичну залу. Красиві сукні та зачіски були лише гарним доповненням, справжнім дивом на випускних святах були діти. Вихованці показали батькам та гостям свої досягнення, вміння, таланти. Усім присутнім запам’яталися запальні пісні, веселі сценки, перший та ніжний вальс у дитячому житті. Дорослі і діти з великим задоволенням грали в ігри. В кінці свята на згадку про дитячий садок отримали пам’ятні подарунки.


0 Comments

"Веселі старти"

    Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету на 2016р. та з метою сприяння фізичному вихованню дітей дошкільних навчальних закладів у межах міста було проведено змагання з легкої атлетики «Веселі старти». Від дитячого садка №8 «Оленка» в змаганнях взяло участь 10 вихованців.

 

   Наш заклад посів 6-те місце серед п’ятнадцяти закладів–учасників. В індивідуальному змаганні по киданню м`яча на дальність серед дівчат  3-те призове місце посіла Святелик Дарина.

Вітаємо!


0 Comments

Засідання атестаційної комісії

        Згідно річного плану роботи ДНЗ №8 29.03.2016 відбулося засідання атестаційної комісії. На засіданні заслуховувалися доповіді звітуючи педагогів за атестаційний період.

 

        Вихователі Циганок О.М., Чудеса А.М., Бичок Г.М. представили педагогічний досвід у вигляді мультимедійних презентацій.

0 Comments

Піший перехід "Веселі мандрівники"

З метою активізації рухового режиму в повсякденні як варіант фізкультурних занять на прогулянках здійснили прогулянку – похід за межі дитячого садка. «Веселі малюки дотримуються правил дорожнього руху залюбки». 


0 Comments

"Козацькі забави"

 

 

     Задля сприяння духовного і фізичного розвитку дошкільників, виховання у них почуття громадянської свідомості та патріотизму, було проведено фізкультурно-музичну свято «Козацькі забави".


0 Comments

З 8 березня, любі матусі

         

 

 

      На минулому тижні вихованці ДНЗ привітали любих матусь зі святом 8-го березня.

      На згадку про свято малята дарували мамам святкові листівки.


0 Comments

Виставка дитячих робіт

   

 

             До дня святкування 8-го Березня в ДНЗ вихователі та малята виготовили святкові листівки для привітання зі святом.

 

     Виставка дитячих робіт додає гарного настрою дорослим і дітям та відкриває тиждень святкових ранків.


0 Comments

Атестація педагогів

     

 

    В ДНЗ триває атестація педагогів. З цієї нагоди 26.02.2016 педагогічний колектив переглянув виховний захід «Державні символи України», який провела вихователь з 28-річним стажем Денисенко Т.М..

    Діти уточнили свої знання про державні символи України,здійснили віртуальну екскурсію по столиці нашої держави місту Київу.

   


0 Comments

Фестиваль інноваційних занять

  В нашому закладі вихователем Циганок О.М. на базі групи 6-го року життя (з вадами мовлення) було проведено відкрите заняття з викристанням іноваційних технологій. Вихователь працює над педагогічною проблемою "Розвиток зв`язного мовлення дошкільників засобами ТРВЗ".

На занятті були завдання що розв`язувалися за допомогою кіл Луллія, використовувалися схеми системного аналізу А. Страунінг. Вихователь здійснює підхід до вивчення об`єктів та явищ, що передбачає розглядання їх як систем, з виявленням структурних елементів. 


2 Comments

Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо!

      Цикл зимових народних українських свят закінчився святкуванням Стрітення. Діти та вихователі грали в ігри, співали пісні, водили хороводи, закликали весну у гості. 

        Не обійшлося на святі і без чарівних гостей квітучої та дзвінкоголосої  Весни  та поважної пані Зими, адже це свято зустрічі цих пір року, під час якої вони змагаються, хто ж переможе Зима чи Весна. Вони перетягували канат, а діти їм допомагали. Розважав усіх на святі гравливий Ведмедик.  

    Знайомлячи вихованців з різноманітними народними святами, звичаями та традиціями святкування, ми залучаємо дітей до народознавства, формуємо у них національну свідомість, гордість за свою приналежність до такої нації, як українці, повагу до народних традицій.

 


0 Comments

Активні форми роботи з педагогами

       

 

    11-го лютого 2016 на базі дошкільного навчального закладу був проведений плановий семинар-практикум «Здоров`язберігаючі технології в системі дошкільної освіти». Педагоги мали змогу збільшити обсяг знань з даної теми та поділитися власним досвідом. 


0 Comments

Часниковий амулет нас від грипу вбереже

 

       Проводимо профілактику застуди і грипу. Наші малята носять на шиї амулети із зубчиків часнику. Дрібно нарізаний часник кладуть в пластикові коробочки з-під "киндер-сюрпризов", в яких роблять декілька дірочок. Діти дихають часником, і вірус до них не чіпляється. Для заохочення малят амулети оздоблюємо.

1 Comments

Огляд публікацій педагогічної преси

Найпопулярніше слово на початку нового року — “перший”: перший січневий ранок, перший сніданок, перша прогулянка, перша посмішка, перший подарунок… Приємно, що кожний рік розпочинається святково, а свята — це завжди сюрпризи, добрі несподіванки, дива. Тож і ми з радістю представляємо перший у 2016 році номер журналу “Дошкільне виховання”, який вийшов друком у січні.
У номері:

Методична служба МОН України: оновлена і діє
Пріоритетні напрями діяльності. Структура відділу

  • Зміст поняття “STREAM-освіта”. Завдання, напрями та структура програми “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт”. Організація роботи у STREAM-центрах для дошкільнят

 

STREAM-освіта для дошкільнят: виховуємо культуру інженерного мислення

Read More 0 Comments

Щеплення - єдиний Оберіг!

Згідно з наказом Міністерство охорони здоров’я України від 20.01.2016№ _05.02-13/1228 проводиться третій тур вакцинації проти поліомієліту.

Міністерство охорони здоров’я України за результатами робочої наради, що відбулася 15.01.2016 року з представниками МОЗ України, МОН України, Представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ та структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій, засідання Оперативного штабу з попередження поширення вакциноспоріднених штамів поліовірусів від 19.01.2016 року, щодо проведення вакцинації проти поліомієліту вакциною ОПВ в рамках третього раунду додаткової вакцинації ОПВ.

 

Водночас повідомляємо, що початок третього раунду додаткової вакцинації проти поліомієліту заплановано на 25 січня 2016 року.

 

 


2 Comments

"Ой, весела в нас зима"

         

          Гарними спогадами залишиться цьогорічна зима у вихованців садка.

 

          Весело дітлахи гралися в сніжки, допомагали прибирати сніг на ігрових майданчиках. З великим задоволенням ліпили снігові фігури, спостерігали за властями снігу, відстежували довготу зимового дня.

          Веселі зимові розваги подарували малюкам гарний настрій. 


1 Comments

Годівничка для птахів

       

        Птахи – це пісня і політ! Це голоси наших лісів, полів. Птахи – частина природи, без них її краса була б неповною. Зима для птахів – це велике випробування. Саме тому в нашому закладі щороку організована акція «Годівничка для птахів». Батьки разом з дітками виготовляють годівнички, адже підготування сприяє збереженню чисельності видів і, крім того, дає можливість поспостерігати за ними.


0 Comments

З турботою про "братів" наших менших

 

 В закладі пройшов фестиваль годівничок «Пташина їдальня».

 

Годівнички різніться між собою, але кожна гарна по-своєму.

     Діти з великим задоволенням піклуються про пташок: розчищають годівничку від снігу, підсипають насіння, цікавляться, яке саме насіння смакує пернатим друзям. 

 


2 Comments

14.01.2016

          14 січня традиційно веселі засівальники завітали в ДНЗ №8. З піснями, віршами бажали всіляких гараздів дітям та працівникам садка.

 

          Не обійшлось і без жартівливої, хитрої кози та Баби Яги. Вони не залишили байдужими глядачів, подарували всім гарний настрій. Засівальників господарі пригостили цукерками.


25.12.2015

           З 22 по 25 грудня пройшли новорічні свята для дітей. Малят розважали Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, королева Зима та інші казкові персонажі. Маленькі артисти підготували для гостей багато сюрпризів: пісень, таночків та віршів. На свята були запрошені батьки вихованців.


21.12.2015

       В дошкільному закладі відбулася виставка новорічних іграшок та композицій. Наші діти разом з батьками виготовили їх власноруч. Дякуємо батькам за творчий підхід до виконання робіт. 


18.12.2015

          Інформація про проведення виставки дидактичних ігор та посібників в ДНЗ №8 у 2015р.

          Відповідно до річного плану ШДНЗ №8, наказу міського управління освіти № 211-ОД з метою стимуляції інноваційної діяльності педагогів, що орієнтована на особисту й творчу самореалізацію та популяризацію кращих педагогічних здобутків, на базі закладу з 14.12.2015 по 18.12.2015 була проведена виставка дидактичних ігор та посібників.

          У виставці було представлено 10 дидактичних посібників та взяли участь 14 педагогів.

 

          Дві кращі дидактичні гри, посібника будуть представлені на міську виставку.


27.11.2015

     Згідно наказу від 18.11.2015 №44 про проведення «Тижня безпеки дитини» з 23.11 по 27.11.2015 в закладі відбувся тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Вихователями груп була організовані та проведені різні заходи спрямовані на цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

     На заняттях соціального спрямування «Помічники, що стають ворогами» (безпека дитини в побуті), «Небезпечні речі», «Небезпека в лісі» діти отримають елементарні знання, вміння та навички з даної теми.

        Вихованці знайомляться з творами художньої літератури: вірші «Вогонь друг – вогонь ворог», «Сірничок», «Світлофор».

    Для роботи з батьками розроблено консультації та зроблено добірки творів художньої літератури «Радимо прочитати дітям», «Сам вдома», «Небезпечна прогулянка» 


30.10.2015

      Останній тиждень жовтня ознаменувався проведенням в ДНЗ №8 осінніх свят. Чарівні хвилинки спілкування з осінню, вірші, пісні, веселі ігри надовго запам’ятаються вихованцям та їх батькам.

        Музичні керівники закладу Чернова О.О. та Попкова С.Г. урізноманітнили осінні розваги новими цікавими іграми, музичною п’єсою «Як у саду чи на городі…»

        До осінніх розваг вихователями була оформлена виставка робіт дитячої художньої творчості «Осінь-чарівниця».

 

      Музичну залу прикрасила виставка поробок з природного  матеріалу «Милуємось осінніми дарунками разом» 


19.10.2015

    Протягом 2-х тижнів жовтня вихованці ДНЗ №8 «Оленка» весело і завзято брали участь у спортивних, музично-спотривних святах та розвагах, що були складовими частинами фестивалю «Гармонія руху».

 

     Вузькі спеціалісти разом з вихователями пропонували дітям різні нові та цікаві форми роботи: прогулянки «Веселі туристи», «Мандруємо разом з Осінню», розучування нових спортивних та народних ігор, спортивні змагання «Веселі та спритні», «Козацькому роду нема переводу».


5.10.2015

     До дня захисника України згідно наказу №38 о/д від 30.09.2015 в закладі організовано і проведено бесіди, заняття, зустрічі з воїнами-учасниками АТО («Наші захисники», «Військова справа не легка», «На варті миру»). Діти старшої групи відвідали експозицію сучасної військової техніки на базі місцевого краєзнавчого музею. 


30.09.2015

         Відповідно до наказу №38 о/д від 30.09.2015 оголошено місячник «Увага! Діти на дорозі».

         Протягом місяця під час бесід, занять діти знайомилися з правилами дорожнього руху. Переглянули виставу «Пригоди лисенятка».

         В кожній віковій групі вихователі створили макети «Рух на дорозі». В межах садка було організовано конкурс на кращий макет.

 

        В куточках для батьків вихователі зробили добірку консультацій «Правила дорожнього руху», «Батьки – особистий приклад вивчаємо», «Безпека на дорозі для дитини». 


11.09.2015

          В закладі з 8.09 по 11.09 провели тиждень «Олімпійські ігри».

       Дошкільнята були залучені педпрацівниками до різноманітних форм роботи та заходів.

   Вихователі проводили бесіди: «Що таке Олімпійські ігри?», «Відкриття Олімпійських ігор», «Атрибути Олімпійських ігор». Діти знайомилися з символікою та атрибутами Олімпійських ігор.

       Організовано зустріч старших дошкільників з вихованцями міської спортивної школи. До уваги дітлахів було запропоновано номери з художньої гімнастики: «Акробатичний етюд», «Танок зі стрічкою».

Фізкультурна розвага «Веселі Олімпійські змагання», як підсумковий та узагальнюючий захід  була організована та проведена фізкерівником Стасік Л.П.


4.09.2015

     На початку вересня 2015 р. в дошкільному закладі був проведений тиждень «Україна – єдина країна».

     Педагогічній колектив закладу взяв участь у виставці-презентації, присвяченій дню міста «Шостка рідне місто моє»

      З метою збагачення та поширення знань з даної теми, вихователі ДНЗ відвідали краєзнавчий музей (ст.гр. «Лілея», вихователь Зівако К. О.)

    Була проведена низка занять у всіх вікових групах: «Люби та знай свій рідний край», «Я українець».

 

    Музичний керівник Чернова О.О. розробила консультацію для батьків «Таланти України зростають в родині»


24.10.2014

В садочку «Оленка» пройшли веселі Новорічні та Різдвяні свята !!!

В дошкільному навчальному закладі з 20.10.2014 по 24.10.2014 року відбулися осінні свята " Золота пора"


13.10.2014

  В дошкільному навчальному закладі  з 13.10.2014 року по 24.10.2014 року проходив Фестиваль «Гармонія руху».

Розроблено та затверджено наказом план заходів з проведення Фестивалю «Гармонія руху» в ДНЗ. В плані проведення Фестивалю передбачено охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування. Крім запланованих масових заходів, педагоги організовували активну рухову діяльність дошкільнят в ранкові та вечірні години, на прогулянках в І та ІІ половину дня з використанням найрізноманітніших рухливих та народних ігор, ігор-естафет, ігор спортивного характеру.

13.10.2014 року проведено відкриття Фестивалю, де діти познайомились із хлопчиком Здоров’ячком, привітали команди всіх вікових груп, обмінялися девізами, пограли в цікаві ігри-естафети;


«Мова танцю не має меж, тому що людські

                                        почуття резонують через рухи.

                                         Гармонія руху збагачує душу і підносить      дух.  Гармонія руху живе всередині всього живого. Якщо діти танцюватимуть, радітимуть, на Землю прийде мир»02.10 діти старшої групи № 3 побували на екскурсії у спеціалізованій школі № 13. Відвідали в класах уроки, народознавчий музей, інформаційний зал, виставку дитячих поробок з природного матеріалу тощо. Цікаву екскурсію по школі провела педагог-організатор Ольга Віталіївна. Вихованці познайомились з учителями, посиділи у класі за партами, розширили уявлення про особливості шкільного життя.

24.09 відбулась музична розвага для дітей 5-го, 6-го року життя "Наш друг - світлофор" з метою підготовки дітей до застосування і дотримання ними правил дорожнього руху та здобуття дітьми навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру

В закладі проходить Місячник безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі!". Вихователем-методистом був розроблений план заходів в трьох напрямках: робота з педагогічним колективом, робота з дітьми, робота з батьками. Заплановані заходи були спрямовані  на вироблення готовності вихованців до дій у нестандартних ситуаціях, які можуть нанести загрозу їхньому життю та здоров"ю, запобіганню випадкам травмування під час переходу вулиці, дорожно-транспортних пригод. З15.09 по 19.09.14 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, де вихователями були сплановані та проведені різні заходи за тематичними днями: "Частини вулиці", "Його величність Світлофор", "Дорожні знаки всім потрібно знати", "Пішоходи, водії, пасажири", "Школа пішохідних наук або працівник ДАЇ радить". У кожній групі оформлений осередок для дітей з правил дорожнього руху. Вихователі провели з дітьми заняття, цільві прогулянки до світлофора, пішохідного переходу та зупинки, дидактичні ігри, рухливі, сюжетно-рольові тощо. Під час ділової гри "Наша вулиця" старші дошкільники розв"язували логічні завдання та проблемні ситуації, моделювали ситуації "Я йду до дитячого садка".

Пара педагогів зліва
Пара педагогів зліва

На День міста 03.09.14 педагоги закладу Зівако К. О., Тимошенко І. Г. взяли участь у "Параді вишиванок"

01-05 в закладі проходить тиждень " Моя країна - Україна" за такими тематичними напрямками:

- Я і Україна;

-Усе, чим пишаюся, - народна творчість;

- Народні ігри й іграшки;

- Віночок українських свят;

- Державні і народні символи.

Тема "Моя країна - Україна" сьогодні є актуальною як ніколи. У межах теми педагоги допомогають відкривати для себе особливості побуту українського народу (житла, одягу предметів побуту, народних іграшок), українські народні ремесла, засвоювати народну й державну символіку, а також поринути у вир українських свят та відчути свою єдність із Батьківщиною.

  

10-14.03 в закладі проходив тиждень з відзначення 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка, де адміністрація закладу було розроблено план заходів в трьох напрямках: робота з педагогічним колективом, робота з дітьми, робота з батьками. Зусилля педколективу були спрямовані на створення дорослими умов для формування у дітей елементарний уявлень про життя та творчість Т.Г.Шевченка.   

 

З 24 по 28.02 в закладі проходить тиждень протипожежної безпеки "З вогнем не жартуй". 

Робота педколективу спрямована на створення дорослими максимально безпечних умов перебування дітей у дошкільному закладі; вивчення правил протипожежної безпеки, формування у дітей елементарних знань, вмінь і навичок поведінки в різних ситуаціях, усвідомлення цінності свого життя та здоров'я, виховання відчуття небезпеки щодо вогню, вироблення стереотипів безпечної поведінки через цілеспрямовану освітню роботу. Вся робота адміністрації та педколективу спрямована на дотримання дошкільниками правил безпечної поведінки та здобуття дітьми навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.


20.02. вихователем-методистом проведений семінар-практикум для педагогів "Логіко-математичний розвиток дошкільників крізь призму Базового компонента. "Під час якого проведена ділова гра, педагогічний ринг, "Логіко математичний розвиток дошкільників з метою закріплення знань педагогів про сучасні підходи до логіко-математичного розвитку дітей, формувангня логіко-математичної компетенції, розвитку комунікативних умінь та проведений майстер-клас з використанням блоків Дьєнеша та паличок Кьюзенера "Грай і розум розвивай" вихователем Журавель.Т.А метою ознайомлення вихователів з новими формами і методами роботи.


З 17 по 21.02 в закладі триває фестиваль театральної діяльності.


19.12.13 р. відбувся семінар-практикум для педагогів "ТРВЗ - сучасна освітня технологія" з метою навчання педагогів добирати оптимальні та найбільш прийнятні технології для підвищення ефективності роботи з дітьми. Вдосконалювати творчі здібності, розвивати власне ставлення до пропонованого в методичній літературі. Викликати інтерес до проблем використання інноваційних світніх технологій. 


11-17.11 - Тиждень безпеки дорожнього руху - 2013


Відбулися осінні свята " Осінь-радісна пора!" 


З 15 по 24 жовтня в закладі проведений фестиваль "Гармонії рухів", де були проведені спортивні, музичні, театральні дійства з дітьми


В дошкільному закладі 24 жовтня 2013 року відбувся міський семінар завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів "Формування предметно-практичної діяльності дошкільників" з метою підвищення професійної компетентності учасників семінару щодо формування  предметно-практичної діяльності дітей відповідно до Базового компонента дошкільної освіти, вдосконалення фахової майстерності щодо керівництва діяльністю дітей відповідно до сучасних вимог, сприяння впровадженню інтерактивних технологій в роботі з кадрами, озайомлення учасників семінару з досвідом роботи дошкільного закладу № 8 "Оленка" щодо формування предметно-практичної діяльності дошкільників. 

Любі друзі, вітаємо вас на нашому новоствореному сайті. Незабаром ми додамо перші матеріали, з яких ви дізнаєтесь про важливі події, що відбулися чи відбудуться найближчим часом у дошкільному закладі. Радимо вам стежити за оновленнями.